Dom Kultury w Łapanowie

KABARET "PSTRYK" Z WYSTĘPEM W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WYSTĘPÓW MOŻESZ ZOBACZYĆ

NA FACEBOOKOWYCH STRONACH:

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

 

W sobotę 1 lipca dziewczyny z kabaretu PSTRYK wystąpiły z częścią swojego najnowszego programu w Więckowicach k. Krakowa na „PIKNIKU RODZINNYM” zorganizowanym przez tamtejszy Dom Pomocy Społecznej. Organizatorom gorąco dziękujemy za zaproszenie i za znakomitą atmosferę pikniku, która udzieliła się również naszym kabareciarzom. Dziękujemy również: Karolinie Kaja, Magdalenie Goczał, Karolinie Chorabik i Natalii Brańka za to, że zawsze chętnie włączają się w każdą akcję, której celem jest pomoc osobom potrzebującym.

 

NASZE GRUPY I ZESPOŁY NA "ŚWIĘCIE GMINY ŁAPANÓW"

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WYSTĘPÓW MOŻESZ ZOBACZYĆ

NA FACEBOOKOWYCH STRONACH:

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

https://www.facebook.com/zespolA.R.T/

https://www.facebook.com/lapanowskizespoltancanowoczesnego/


Na tegorocznym  „Święcie Gminy Łapanów” naszą placówkę reprezentowały 3 kabarety (PSTRYK, ZEZ, ŚMIECHOMANIACY), Dziecięcy Zespół Tańca Nowoczesnego i zespół rockowy A.R.T.. Wszystkie z wymienionych grup zaprezentowały się śpiewająco, pokazując tym samym ogromny potencjał możliwości drzemiących w tych młodych, artystycznie ukierunkowanych duszach. Wielkie podziękowania kierujemy w stronę opiekunów zespołów tj. Piotra Musiała (kabarety, zespół rockowy) i Agaty Nizioł (zespół tańca nowoczesnego), bo to również dzięki ich pracy i zaangażowaniu mogliśmy zobaczyć piękny, sceniczny spektakl.

 

ZAPRASZAMY NA WAKACYJNE WARSZTATY TEATRALNO - KABARETOWE!

 

"RODZINNE KABARETOGRANIE" - TRZECI TEGOROCZNY KABARETON ŁAPANOWSKICH GRUP KABARETOWYCH DEDYKOWANY RODZICOM

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z IMPREZY ZOBACZYSZ

NA FACEBOOKOWEJ STRONIE:

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/


13 najnowszych skeczy zaprezentowali członkowie Łapanowskich Grup Kabaretowych na kabaretonie zorganizowanym specjalnie dla swoich rodzin. „Rodzinne Kabaretogranie” – bo tak właśnie nazwano ten świeżutki program znakomicie zintegrował w zabawie przybyłych gości, którzy przy kawie i ciastkach mogli podziwiać swoje pociechy w mocno satyrycznych scenkach. Zabawa była naprawdę przednia, więc na pewno ten model spektaklu jeszcze nie raz zastosujemy w przyszłości.

W kabaretonie wystąpili:

Karolina Kaja, Natalia Brańka, Karolina Chorabik, Magdalena Goczał – kabaret PSTRYK

Agata Nawrocka, Patryk Kaja, Jakub Kołodziej – kabaret ZEZ

Magdalena Satoła, Oliwia Nowak, Zuzanna Bugajska, Wiktoria Opioła, Julia Opioła, Paweł Kubik, Kacper Kotfisz – kabaret ŚMIECHOMANIACY

Kinga Hejmo, Magdalena Hejmo, Justyna Kącka, Aleksandra Raj, Ewelina Skimina – kabaret FABRYKA SUCHARÓW

Julka Bednarz, Przemek Brańka, Marcin Chyrc, Kamil Dudziak – kabaret KROPKA NAD Ś

 

KONIEC ROKU SZKOLNEGO U PRZEDSZKOLAKÓW - PP ŁAPANÓW / DK ŁAPANÓW

23 czerwca starszaki z Publicznego Przedszkola w Łapanowie pożegnały się ze swoimi opiekunami podczas uroczystej imprezy przygotowanej na zakończenie roku szkolnego. Specjalny program artystyczny przygotowany przez przyszłych pierwszoklasistów spotkał się z żywiołowym przyjęciem ze strony licznie zgromadzonych widzów, u których nie raz pojawiła mała, smutna łezka będąca nieodłącznym wyróżnikiem wszelkich pożegnalnych imprez.

 

KABARETOWY PREZENT NA "NOWĄ DROGĘ"

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FACEBOOKOWEJ STRONIE

https://www.facebook.com/lapanowskiegrupykabaretowe/

14 czerwca członkowie łapanowskiego kabaretu PSTRYK przygotowali specjalny prezent dla Basi i Maksa – pary młodej, która właśnie w tym dniu połączyła się węzłem małżeńskim. Program, składający się z z kilku skeczy traktujących o stosunkach małżeńskich i rodzinnych, spotkał się z doskonałą reakcją gości weselnych, którzy to w tym specjalnym dniu stali się naszą najwspanialszą widownią. Występ zakończył się gromkim odśpiewaniem „Sto lat” i życzeniami  złożonymi przez kabaretowo zakręconych młodych ludzi, których sceniczne doświadczenie jest już od wielu lat wizytówką Łapanowskich Grup Kabaretowych.

Kabaret PSTRYK wystąpił w składzie: Karolina Kaja, Magdalena Goczał, Karolina Chorabik, Natalia Brańka, Mikołaj Góral.

Administratorzy strony również dołączają się do życzeń dla młodej pary życząc Wszelakiej Pomyślności w Dalszym, Wspólnym Życiu!